MACARİSTAN’DA YATIRIMCIMIZ YALNIZ DEĞİL

Fadıl Basar

Türkiye’nin Avrupa Birliğine,açılan kapısı Macaristan, Hem şirket kurulumu hem de işletme maliyetleri açısından, iş adamlarımızın Avrupa Birliğine girişinde en düşük maliyetli Avrupa Birliği ülkesidir. Bir de buna artı olarak kurumlar vergisinin % 9 olması, kar eden şirketler açısından çok büyük bir avantajdır. Sırf bu sebepten dolayı Avrupa Birliğinin diğer ülkelerinden de işadamları Macaristan’da da şirket kurarak bu avantajlardan yararlanmaktadırlar.

BELLA CONSULTING FARKI
Macaristan’da Türk yatırımcısının her zaman tercih ettiği Bella Consulting Kft 2014 – 2017 yılları arasında Türkiye’den ve Türk Diaspora’sında olmak üzere, canlı hayvan ticaretinden, inşaata, turizmden, otomotive… bir çok sektörde ticari faaliyet gösteren 32 Türk sermayeli şirketin, Macaristan’da kurulusunu gerçekleştirmiştir. Vermiş olduğumuz danışmanlık hizmetleriyle kurulan şirket sayısı 50yi geçmiştir.

HİZMET AĞIMIZ GENİŞLİYOR
Oturum Müsaadesi, Yeminli Tercümanlık ve WEB Sitesi
Son yıllarda hizmetlerine, oturum müsaadesi alınması ve yeminli tercümanlığı yanında WEB SİTESİ de ekleyen BELLA CONSULTING ortaklarından Fadil Basar yaptığı açıklamada, yeni faaliyet konuları ve WEB SİTESİ hizmeti ile amaçlarının, Macaristan’da Türk yatırımcısının güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmet almasını sağlamak olduğunu söyledi. Avrupa’ya açılma düşüncesinde olan iş adamlarımıza Macaristan’da daima rehber olduklarını ve olmaya devam edeceklerini belirtti.

Haber Kaynağı: http://www.ekovitrin.com/genel/macaristanda-yatirimcimiz-yalniz-degil-h71571.html